Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
13
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж будинків (10)

  • Prime House
    55 000 $
    724 $/м²

    Сонячна вул.

    76 / 50 / 15 м²
    2 поверхи
    2 сот
    3 кімнати
    2025 рік побудови
    вчора
    Продам котедж у Двояні АНДРЕСА В ОПИСІ НЕ ПРАВИЛЬНА. 📍 Масив Київський.Самий початок 💰 Ціна: 55 000 $ 🏡 Площа котеджу — 76 м² 🌿 Ділянка — 2,5 сотки ✔️ Підведені всі комунікації: -світло -свердловина -переливний септик ✔️ Зроблене горище ✔️ Є вихід під камін та встановлений димохід під грубку ✔️ Залитий задній дворик із місцем під зелені насадження ✔️ Є підвал ✔️Водостічна система 📞 Детальніше за телефоном: [телефон приховано]— Настя
    Рієлтор
  • Prime House
    80 000 $
    800 $/м²

    Кулика і Гудачека вул. (Макарова)

    БЕЗ КОМІСІЇ Велмарт
    100 / 80 / 15 м²
    2 поверхи
    2 сот
    4 кімнати
    вчора
    ✨ Свій дім — ближче, ніж здається! ✨ 🏡 Котедж 100 м² у сучасному котеджному містечку — просторий, зручний та повністю готовий для життя. 💲 Вартість: ▫️ Кутовий з ділянкою 2,3 сотки 🔑 Головні переваги: ✔️ Підключені міські комунікації (світло, газ, вода, каналізація) ✔️ Закрита територія для вашої безпеки ✔️ Дитячий майданчик для малечі 💫 Це не просто будинок — це місце, де створюються спогади та затишок для всієї родини. 📞 Телефонуйте: [телефон приховано]Настя) 🏠 Prime House
    Рієлтор
  • Prime House
    45 000 $
    529 $/м²

    Сонячна вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя
    85 / 65 / 20 м²
    1 поверх
    2 сот
    3 кімнати
    вчора
    📍 Київський масив 💵 Ціна: 45 000 $ 🔗 Без посередників та комісій 📞 Контакт: Настя — [телефон приховано] Пропонується компактний та функціональний будинок: 📐 Площа — 80 м²-85 🌿 Ділянка — 2,7 сотки 🔧 Вже виконано: – Підключено електроенергію – Встановлена свердловина – Сучасна переливна система септика – Утеплення стін і даху – Якісні вхідні двері та енергоощадні вікна 📲 Телефонуйте просто зараз — розповім усі деталі!
    Рієлтор
  • Prime House
    75 000 $
    556 $/м²

    київський масив

    БЕЗ КОМІСІЇ Зоопарк
    135 / 95 / 25 м²
    1 поверх
    5 сот
    3 кімнати
    вчора
    🏡 Продаж будинку без комісії! 💰 Ціна: 75 000 $ 📍 Площа: 135 м² 🌿 Ділянка: 5 соток Будинок з підключеними комунікаціями: ✅ заведено воду, каналізацію та світло ✅ виконано розводку електрики ✅ штукатурка стін і стяжка підлоги ✅ утеплений, підбитий дах ✅ є вихід на камін ✅ вихід на горище ✨ Двір викладений бруківкою 🔒 Паркан і ворота вже встановлені 📞 Контакт: Настя — [телефон приховано] 🏠 Prime House 💥 Без комісії!
    Рієлтор
  • Prime House
    125 000 $
    1 250 $/м²

    Кулика і Гудачека вул. (Макарова)

    БЕЗ КОМІСІЇ Велмарт
    100 / 80 / 20 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    вчора
    Продаж будинку 100м² та ділянка 2,5 сотки Без комісії Паркан по периметру Бруківка повністю подвір'я Асфальтований доїзд Відеоспостереження Шлагбаум Освітлення вулиці Дитячий майданчик поруч Створено ОСББ
    Рієлтор
  • Prime House
    75 000 $
    556 $/м²

    масив київський

    135 / 95 / 25 м²
    1 поверх
    5 сот
    3 кімнати
    вчора
    Рієлтор
  • Prime House
    45 000 $
    529 $/м²

    Київська вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя ДП Бурштин України
    85 / 60 / 20 м²
    1 поверх
    2 сот
    3 кімнати
    вчора
    📍 Київський масив.ПРОДАЖ ВІД ЗАБУДОВНИКА 💵 Ціна: 45000$ 🔗 Без посередників та комісій. Є збудований та на стадії 📞 Контакт: Настя — [телефон приховано] Пропонується компактний та функціональний будинок: 📐 Площа — 80 м²-85 🌿 Ділянка — 2,6 сотки 🔧 Вже виконано: – Підключено електроенергію – Встановлена свердловина – Сучасна переливна система септика – Утеплення стін і даху – Якісні вхідні двері та енергоощадні вікна 📲 Телефонуйте просто зараз — розповім усі деталі!
    Рієлтор
  • Prime House
    75 000 $
    556 $/м²

    Київська вул.

    135 / 80 / 20 м²
    1 поверх
    5 сот
    3 кімнати
    вчора
    🏡 Продаж будинку без комісії! 💰 Ціна: 75 000 $ 📍 Площа: 135 м² 🌿 Ділянка: 5 соток Будинок з підключеними комунікаціями: ✅ заведено воду, каналізацію та світло ✅ виконано розводку електрики ✅ штукатурка стін і стяжка підлоги ✅ утеплений, підбитий дах ✅ є вихід на камін ✅ вихід на горище ✨ Двір викладений бруківкою 🔒 Паркан і ворота вже встановлені 📞 Контакт: Настя — [телефон приховано] 🏠 Prime House 💥 Без комісії
    Рієлтор
  • Prime House
    146 000 $
    1 248 $/м²

    Веснянкова

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя
    117 / 80 / 16 м²
    1 поверх
    5 сот
    4 кімнати
    вчора
    Будинок в Білій Криниці Площа 117 м² Ділянка 5,5 сотки Автономне опалення Можна докупити ділянку поруч
    Рієлтор
  • Prime House
    99 000 $
    619 $/м²

    Київська вул.

    160 / 80 / 40 м²
    2 поверхи
    5 сот
    3 кімнати
    2025 рік побудови
    вчора
    Продаж сучасного котеджу без комісії для покупця! 📍 Масив Київський Просторий котедж 160 м² на ділянці 5 соток — чудовий варіант для комфортного життя 🌿 💰 Ціна: 99 000 $ (без комісії для покупця) 📞 [телефон приховано] 📑 Можливе вигідне розтермінування Основні характеристики: ✔ Ділянка 5 соток ✔ Паркан по периметру ✔ Септик, свердловина, світло ⚡💧 ✔ Встановлений двоконтурний котел 🔥 ✔ Розводка електрики ✔ Чистова стяжка та штукатурка Планування 🔹 1 поверх: • простора кухня-вітальня 🍽️ • гардеробна • підсобне приміщення • санвузол 🚿 • тепла підлога по всьому поверху 🔥 🔹 2 поверх: • 3 окремі кімнати 🛏️ • санвузол • встановлені радіатори • утеплений дах • стелі з гіпсокартону, вже пофарбовані 🌿...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.