Верифицированный профиль
1
Год опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
13
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
2 дня назад

Продажа домов (10)

  • Prime House
    55 000 $
    724 $/м²

    Солнечная ул.

    76 / 50 / 15 м²
    2 этажа
    2 сот
    3 комнаты
    2025 год постройки
    вчера
    Продам котедж у Двояні АНДРЕСА В ОПИСІ НЕ ПРАВИЛЬНА. 📍 Масив Київський.Самий початок 💰 Ціна: 55 000 $ 🏡 Площа котеджу — 76 м² 🌿 Ділянка — 2,5 сотки ✔️ Підведені всі комунікації: -світло -свердловина -переливний септик ✔️ Зроблене горище ✔️ Є вихід під камін та встановлений димохід під грубку ✔️ Залитий задній дворик із місцем під зелені насадження ✔️ Є підвал ✔️Водостічна система 📞 Детальніше за телефоном: [телефон скрыт]— Настя
    Риелтор
  • Prime House
    80 000 $
    800 $/м²

    Кулика і Гудачека ул. (Макарова)

    БЕЗ КОМИССИИ Вэлмарт
    100 / 80 / 15 м²
    2 этажа
    2 сот
    4 комнаты
    вчера
    ✨ Свій дім — ближче, ніж здається! ✨ 🏡 Котедж 100 м² у сучасному котеджному містечку — просторий, зручний та повністю готовий для життя. 💲 Вартість: ▫️ Кутовий з ділянкою 2,3 сотки 🔑 Головні переваги: ✔️ Підключені міські комунікації (світло, газ, вода, каналізація) ✔️ Закрита територія для вашої безпеки ✔️ Дитячий майданчик для малечі 💫 Це не просто будинок — це місце, де створюються спогади та затишок для всієї родини. 📞 Телефонуйте: [телефон скрыт]Настя) 🏠 Prime House
    Риелтор
  • Prime House
    45 000 $
    529 $/м²

    Солнечная ул.

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя
    85 / 65 / 20 м²
    1 этаж
    2 сот
    3 комнаты
    вчера
    📍 Київський масив 💵 Ціна: 45 000 $ 🔗 Без посередників та комісій 📞 Контакт: Настя — [телефон скрыт] Пропонується компактний та функціональний будинок: 📐 Площа — 80 м²-85 🌿 Ділянка — 2,7 сотки 🔧 Вже виконано: – Підключено електроенергію – Встановлена свердловина – Сучасна переливна система септика – Утеплення стін і даху – Якісні вхідні двері та енергоощадні вікна 📲 Телефонуйте просто зараз — розповім усі деталі!
    Риелтор
  • Prime House
    75 000 $
    556 $/м²

    київський масив

    БЕЗ КОМИССИИ Зоопарк
    135 / 95 / 25 м²
    1 этаж
    5 сот
    3 комнаты
    вчера
    🏡 Продаж будинку без комісії! 💰 Ціна: 75 000 $ 📍 Площа: 135 м² 🌿 Ділянка: 5 соток Будинок з підключеними комунікаціями: ✅ заведено воду, каналізацію та світло ✅ виконано розводку електрики ✅ штукатурка стін і стяжка підлоги ✅ утеплений, підбитий дах ✅ є вихід на камін ✅ вихід на горище ✨ Двір викладений бруківкою 🔒 Паркан і ворота вже встановлені 📞 Контакт: Настя — [телефон скрыт] 🏠 Prime House 💥 Без комісії!
    Риелтор
  • Prime House
    125 000 $
    1 250 $/м²

    Кулика і Гудачека ул. (Макарова)

    БЕЗ КОМИССИИ Вэлмарт
    100 / 80 / 20 м²
    2 этажа
    1 сот
    4 комнаты
    вчера
    Продаж будинку 100м² та ділянка 2,5 сотки Без комісії Паркан по периметру Бруківка повністю подвір'я Асфальтований доїзд Відеоспостереження Шлагбаум Освітлення вулиці Дитячий майданчик поруч Створено ОСББ
    Риелтор
  • Prime House
    75 000 $
    556 $/м²

    масив київський

    135 / 95 / 25 м²
    1 этаж
    5 сот
    3 комнаты
    вчера
    Риелтор
  • Prime House
    45 000 $
    529 $/м²

    Киевская ул.

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ГП Янтарь Украины
    85 / 60 / 20 м²
    1 этаж
    2 сот
    3 комнаты
    вчера
    📍 Київський масив.ПРОДАЖ ВІД ЗАБУДОВНИКА 💵 Ціна: 45000$ 🔗 Без посередників та комісій. Є збудований та на стадії 📞 Контакт: Настя — [телефон скрыт] Пропонується компактний та функціональний будинок: 📐 Площа — 80 м²-85 🌿 Ділянка — 2,6 сотки 🔧 Вже виконано: – Підключено електроенергію – Встановлена свердловина – Сучасна переливна система септика – Утеплення стін і даху – Якісні вхідні двері та енергоощадні вікна 📲 Телефонуйте просто зараз — розповім усі деталі!
    Риелтор
  • Prime House
    75 000 $
    556 $/м²

    Киевская ул.

    БЕЗ КОМИССИИ ГП Янтарь Украины
    135 / 80 / 20 м²
    1 этаж
    5 сот
    3 комнаты
    вчера
    🏡 Продаж будинку без комісії! 💰 Ціна: 75 000 $ 📍 Площа: 135 м² 🌿 Ділянка: 5 соток Будинок з підключеними комунікаціями: ✅ заведено воду, каналізацію та світло ✅ виконано розводку електрики ✅ штукатурка стін і стяжка підлоги ✅ утеплений, підбитий дах ✅ є вихід на камін ✅ вихід на горище ✨ Двір викладений бруківкою 🔒 Паркан і ворота вже встановлені 📞 Контакт: Настя — [телефон скрыт] 🏠 Prime House 💥 Без комісії
    Риелтор
  • Prime House
    146 000 $
    1 248 $/м²

    Веснянкова

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя
    117 / 80 / 16 м²
    1 этаж
    5 сот
    4 комнаты
    вчера
    Будинок в Білій Криниці Площа 117 м² Ділянка 5,5 сотки Автономне опалення Можна докупити ділянку поруч
    Риелтор
  • Prime House
    99 000 $
    619 $/м²

    Киевская ул.

    БЕЗ КОМИССИИ ГП Янтарь Украины
    160 / 80 / 40 м²
    2 этажа
    5 сот
    3 комнаты
    2025 год постройки
    вчера
    Продаж сучасного котеджу без комісії для покупця! 📍 Масив Київський Просторий котедж 160 м² на ділянці 5 соток — чудовий варіант для комфортного життя 🌿 💰 Ціна: 99 000 $ (без комісії для покупця) 📞 [телефон скрыт] 📑 Можливе вигідне розтермінування Основні характеристики: ✔ Ділянка 5 соток ✔ Паркан по периметру ✔ Септик, свердловина, світло ⚡💧 ✔ Встановлений двоконтурний котел 🔥 ✔ Розводка електрики ✔ Чистова стяжка та штукатурка Планування 🔹 1 поверх: • простора кухня-вітальня 🍽️ • гардеробна • підсобне приміщення • санвузол 🚿 • тепла підлога по всьому поверху 🔥 🔹 2 поверх: • 3 окремі кімнати 🛏️ • санвузол • встановлені радіатори • утеплений дах • стелі з гіпсокартону, вже пофарбовані 🌿 На з...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.